شرکت خدمات بیمه ای پارس مبانی معین این آمادگی را دارد با همکاری بیمه معلم کاملترین پوششهای بیمه ای با مناسب ترین شرایط و مطلوب ترین خدمات را در کلیه رشته های بیمه ای ارائه نماید.

شرکت خدمات بیمه ای پارس مبانی بر اين باور است كه با بهره ‏گیری موثر از سرمایه انسانی شایسته، آموزش دیده و کارآمد و با استفاده از  دانش روز و ابزارهاي حرفه‌اي و اعتقاد بر اصل مشتري‌ مداري تمامي نيازهاي بيمه‌اي مشتريان را در کوتاه ترین زمان ممکن (بصورت هفت روز هفته / شبانه روزی) برطرف کرده و بهترين خدمات (در سطح VIP) را به مشتريان خود ارائه نمايد.

 

 

 

 

 

 

بیمه معلم در سال ۱۳۷۳ با مشارکت نظام بانکی و به منظور توسعه فعالیتهای صادراتی و ارائه پوششهای بیمه های اعتباری در مقابل ریسکهای موجود، تأسیس گردید. این شرکت توانست به تدریج دامنه فعالیتهای خود را توسعه داده و موفق به اخذ مجوز فعالیت از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در کلیه رشته های بیمه زندگی و غیر زندگی و اتکائی گردد.

هم اکنون شرکت بیمه معلم در بازار بیمه کشور به عنوان قدیمی ترین شرکت بیمه خصوصی، در عرضه کلیه خدمات بیمه ای فعال می باشد وشمار زیادی از هموطنان به ویژه فعالان اقتصادی کشور از محصولات و خدمات این شرکت بهره مند می باشند.

انواع بیمه:
·اشخاص
·اموال
مسئولیت

بیمه اشخاص شامل:
·عمر
·حادثه
·درمان

 بیمه اموال شامل:
·بیمه اتومبیل (شخص ثالث، بدنه)
·آتش سوزی
·بیمه های مهندسی
·بیمه حمل و نقل (صادرات، واردات، ترانزیت، داخلی)

بیمه مسئولیت شامل:
·بیمه مسئولیت مدنی كارفرما در قبال كاركنان
·بیمه مسئولیت مدنی در قبال اشخاص ثالث ناشی از انجام عملیات ساختمانی
و...